Jak to všechno začalo?

Vítejte v hospůdce Tatáž Pakáž, tam kde to žije_ Genius loci Tatáže se odráží přímou uměrou na hostech. Návštěvnosti podle nacpaného lokálu ani stěhování nijak neuškodilo. Ačkoli někteří štamgasti stále hledají či žijí v omylu, že jejich útočiště v centru stotisícového města nadobro zmizelo, přesto však postupně nacházejí správný směr.
Při pohledu na páteční stoly obsypané diskutujícími mladíky a slečinkami různých generací se nabízí otázka, proč je ta hospoda zase tak malá. Přijďte se podívat na naše pašáky. Vážení nynější či již brzo budoucí Pakážníci, vítáme vás na stránkách nezávislé hospůdky Tatáž Pakáž.
Zrod hospody se datuje někdy v jarních měsících roku 98´ Název však vznikl zhruba o rok dříve a to tak, že tři budoucí zakládající členové, tehdy ještě máničky, byli nad ránem vyhazováni z krásného mejdanu se slovy: Táhněte, jste všichni jedna pakáž. Při přemýšlení nad tím jaká pakáž? Svitla myšlenka TATÁŽ!

Tím byl název zpečetěn a hospůdka v Jablonci nad Nisou po menších útrapách slavnostně otevřena. Po několika krásných a plně hodnotných letech odchází první otec zakladatel. Odchází do své rodné Prahy kde se stává legendou Malé Strany.
Zůstávající dva otcové, bohužel už ne máničky, otevírají méně úspěšnou pobočku Techtle Mechtle. Zde dochází k mírnému pracovnímu rozchodu. Tak se stane, jediný osamocený praotec Bříza hledá pomoc. Ta naštěstí přichází v podobě přátelského motorkáře Paťase.
Bříza se pouští do nových odvážných projektů a Paťas experimentuje s bigbítem. V roce 2002 zprovozňují Libereckou Tatáž Pakáž 2. Bohužel nebo snad bohudík se v roce 2007 hospůdka přesunuje do jiných prostor ve Frýdlantské ulici kde je hospůdka v provozu do dnešní doby. Bigbítu ale odzvonilo. Na vzpomínku těch krásných časů zůstalo v hospůdce jen pódium. Dnes je zatím jedna z mála, ve které se točí tankové pivo v Liberci.

K tomuto lahodnému moku pečeme vynikající tradiční české pochoutky. Pro krásnější polovičku lidstva mícháme zeleninové saláty a tvoříme zdravou mexickou kuchyň. Ale hlavním úkolem Pakáže se stalo rozhýbat stojaté kultůrní Libercké vody.(Sobotní koncerty či filmový festival FAFL).
Liberecká restaurace je denně v provozu a zaujme svým netradičním interiérem. Bříza vyhlašuje akci ,,Dost již bylo Irských pubů" a provozovna vypadá jako horská roubená chalupa v centru měst. Jen ta kamna scházejí. Co neschází je příjemná obsluha, přítel Tudor na židličce u baru již zase nesedí a panuje dobrá nálada.Tak neváhejte a přijďte pobejt.

Otevírací doba

po-čt:
14 -23
pá:
14 -24
sobota:
17-24
neděle:
17-22

Máme vše :)

Kontakty

© Tatažpakáž.cz